امروز پنجشنبه ۹۸/۸/۲۳

شناسایی هویت پیکر مطهر ۸ شهید تازه تفحص شده +مشخصات

به نقل از روابط عمومی کمیته حستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکر پاک و نورانی ۸ شهید دفاع مقدس که اخیرا توسط کمیته جستجوی مفقودین کشف گردیده بود شناسایی گردید. اسامی این شهدای بزرگوار به شرح ذیل می باشد:

شهید منصور گروییه خراسانی
شهید منصور گروییه خراسانی، فرزند عباس، متولد ۴۵، اعزامی از استان کرمان میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۷  به جنگ اعزام و در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسید.
شهید فرزاد سمالی
شهید فرزاد سمالی، فرزند ولی، متولد ۴۷، اعزامی از استان خوزستان میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۲  به جنگ اعزام و در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی طلائیه به شهادت رسید.
شهید حجت الله خانلرخانی
شهید حجت الله خانلرخانی، فرزند علی، متولد ۴۱، اعزامی از استان سمنان میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۱  به جنگ اعزام و در عملیات رمضان و در منطقه عملیاتی پاسگاه زید به شهادت رسید.
شهید جمشید عباسی
شهید جمشید عباسی، فرزند غلام حسن، متولد ۴۳، اعزامی از استان سیستان بلوچستان میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۶  به جنگ اعزام و در درگیری در منطقه عملیاتی سومار به شهادت رسید.
شهید الماس بیرامی
شهید الماس بیرامی، فرزند ابراهیم، متولد ۴۵، اعزامی از استان اردبیل میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۷  به جنگ اعزام و در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت رسید.
شهیدسید باقر حسینی
شهید سید باقر حسینی، فرزند سید بزرگ، متولد ۴۶، اعزامی از استان مازندران میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۷  به جنگ اعزام و در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.
شهید عین الله قربانی
شهید عین الله قربانی، فرزند امان الله، متولد ۴۶، اعزامی از استان تهران میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۷  به جنگ اعزام و در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت رسید.
شهید امرالله احمدی
شهید امرالله احمدی، فرزند موسی، متولد ۴۵، اعزامی از استان خوزستان میباشد. این شهید بزرگوار در سال ۶۱  به جنگ اعزام و در عملیات والفجر مقدماتی و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

 

 

مقام معظم رهبری:

حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی و تجلیل شایسته از شهدای بزرگوار برترین کار ماست.

حضرت امام خمینی (ره) :

ما اگر شهید بشویم قید و بند دنیا را از روح برداشتیم و به ملکوت اعلی و به جوار حق تعالی رسیدیم.

 

logo-samandehi